Womenra Lovegra Oral Jelly 100mg: cena za 2 balenia

Úvod Viagra pre ženy ...Womenra Lovegra Oral Jelly 100mg: cena za 2 balenia

Womenra Lovegra Oral Jelly 100mg: cena za 2 balenia

Cena za dve balenia: 14ks sačkov

 

Liek na zväčšenie túžby po sexe

 

Účinkuje po : 10 minútach od užitia

 

Dĺžka účinku : 5 hodín

Výrobca: Ajanta Pharma
Kód: c_3A
 
Dostupnosť: vypredané
65,- €56,- €

Womenra Lovegra Oral Jelly 100mg: cena za 2 balenia

NOVINKA na trhu  7ks sáčkov - Lovegra Oral Jelly 100mg s okamžitým účinkom, na zväčšenie túžby!
 

Prípravok Lovegra Oral Jelly 100mg je liekom zo skupiny nazývanej inhibítory fosfodiesterázy typu 5. Po jej užití dochádza pri zodpovedajúcom sexuálnom vzrušení k uvoľneniu hladkých svalových vlákien kontrolujúcich prítok krvi do vagíny, čím sa zvýši prítok krvi do tohto orgánu. Prípravok Lovegra Lovegra Oral Jelly 100mg Vám pomôže navodiť orgazmus len vtedy, ak dôjde k sexuálnemu dráždeniu. V prípade, že netrpíte poruchami orgazmu, nemal by ste tento liek užívať.

 

Prípravok Lovegra Oral Jelly 100mg sa používa na liečbu žien s poruchami erekcie. Táto porucha je tiež známa pod pojmom impotencia. Ide o situáciu, keď žena nemôže počas sexuálneho vzrušenia dosiahnuť orgazmus.

 

Neužívajte Lovegra Oral Jelly 100mg

• ak užívate lieky obsahujúce nitráty alebo lieky schopné uvoľňovať oxid dusnatý, ako je napr. isoamyl-nitrit. Tieto prípravky sa najčastejšie používajú pri liečbe angíny pectoris (bolesti na hrudníka). Prípravok Lovegra-Womenra môže závažne zvýšiť účinok týchto liekov. Ak takéto lieky užívate, vždy to oznámte svojmu lekárovi. Ak si nie ste istý, vždy sa spýtajte lekára alebo lekárnika.

 

Prípravok Lovegra-Womenra Oral Jelly 100mg nie je určený pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Liečba osôb s poruchou funkcie obličiek alebo pečene. Ak máte poruchu pečene alebo obličiek, mali by ste túto skutočnosť prebrať s lekárom. Ten posúdi, či je potrebné dávku lieku Lovegra-Womenra upraviť.

 

Vzájomné pôsobenie s ďalšími liekmi:

Prosím, informujte svojho lekára alebo lekárnika o všetkých liekoch, ktoré užívate alebo ste užívali v nedávnej dobe, a to aj o liekoch, ktoré sú dostupné bez lekárskeho predpisu. Prípravok Lovegra Oral Jelly 100mg môže ovplyvňovať účinok niektorých iných liekov, najmä tých, ktoré sú určené na liečbu bolesti na hrudníku. V prípade náhlych zdravotných problémov by ste mali ošetrujúcemu lekárovi oznámiť, že ste užila prípravok LOVEGRA Oral Jelly 100mg. Neužívajte Lovegra Oral Jelly 100mg spoločne s inými liekmi, pokiaľ Vám k tomu nedá Váš ošetrujúci lekár súhlas.

Prípravok Lovegra Oral Jelly 100mg môže spôsobiť výrazné zvýšenie účinku liekov obsahujúcich nitráty a liekov schopných uvoľňovať oxid dusnatý ako je napr isoamyl-nitrit, ktoré sú často používané pri liečbe anginy pectoris (alebo bolesti na hrudníku). Ak užívate takéto lieky, nesmiete užívať Lovegra Oral Jelly 100mg.

Copyright 2017 - 2023 © kamagra-obchod.sk