Predčasná erekcia a lieky na ňu

Úvod Predčasná erekcia a lieky na ňu

Predčasná ejakulácia je bežným, ale nepríjemným problémom. Pozrieme sa na príčiny a spôsoby liečby tohto stavu.Predčasná ejakulácia znamená, keď ejakulácia prichádza príliš skoro a je to jeden z najčastejších mužských pohlavných problémov.

Predčasná ejakulácia je považovaná za triviálnu vec, ale v skutočnosti to môže byť príčinou veľkého utrpenia človeka. Taktiež aj partner môže byť predčasnou ejakuláciou extrémne frustrovaný. Tento faktor môže byť významným faktorom pri rozpade manželstva.
Predčasná ejakulácia je sexuálna dysfunkcia. Muž nie je schopný ovládať svoj výron semena v dostatočne dlhom čase aby uspokojil svoju partnerku, ak samozrejme ona netrpí inou sexuálnou chorobou. Termín ejaculatio ante portas hovorí o veľmi ťažkej predčasnej ejakulácii, kedy partner ejakuluje už pre vniknutím do partnerky. Zvyčajne muži ejakulujú približne do jednej minúty po vniknutí do partnerky, pričom u nej nedochádza k dostatočnému sexuálnemu uspokojeniu.
Ako hlavné príčiny predčasnej ejakulácie sa zvyknú udávať dlhodobá pauza v sexuálnom živote, krátka uzdička a zápal močových ciest.Veľa rokov odborníci tvrdia, že predčasná ejakulácia je spôsobená skorým začiatkom sexuálneho života. Inými slovami muž sa v skorom veku bál odhalenia, alebo prichytenia a preto musel ejakulovať príliš skoro. Avšak prieskumy hovoria, že mnoho mužov ktorí majú predčasnú ejakuláciu svoje prvé sexuálne skúsenosti nemali skoro.
Je potrebné však poznamenať, že z evolučného hľadiska muži s rýchlym vyvrcholením mali s väčšou pravdepodobnosťou deti. Inými slovami ak ste boli jaskynný muž a vyvrcholili ste veľmi rýchlo, mali ste väčšiu šancu, že svoju ženu oplodníte a zväčšíte svoj kmeň.
Niektorí ľudia majú tento problém už od začiatku svojho sexuálneho života, dokonca sme sa stretli s prípadmi, že ich otcovia boli rovnakí. Z toho dôvodu sa domnievame, že tendencia k rýchlemu dosiahnutiu orgazmu môže byť aj dedičnou záležitosťou.
V neposlednom rade aj pochyby a úzkosť, alebo nervy zohrávajú veľkú úlohu v mnohých prípadoch predčasnej ejakulácie. Preto veľa mužov siaha po malom množstve alkoholu, ktorý eliminuje stres a tak nedochádza k predčasnej ejakulácii. My však alkohol ako liečbu neodporúčame,Predčasná ejakulácia a jej liečba v miernych prípadoch : ak máte miernu predčasnú ejakuláciu, to znamená že vydržíte 6 minút a chceli by ste 10 – nemá zmysel aby ste kvôli tomu navštevovali lekára. Tento stav sa dá jednoducho vyriešiť použitím rôznych oddialovacích techník na rozptýlenie. To znamená sústrediť mysel na niečo iné, ked cítite , že vrchol je už blízko. Napríklad môžete premýšlať nad niečím úplne iným, čo nemá nič spoločné so sexom, alebo sa môžete uštipnúť. V amerike je celkom bežné, že chlapi rozmýšľajú nad basebalom.
 
 
 
Copyright 2017 - 2024 © kamagra-obchod.sk