Mužská potencia

Úvod Mužská potencia

Slovo potencia sa skloňuje najmä v mužských kruhoch. V súčasnosti si ju množstvo pánov spája so schopnosťou byť v sekunde pripravený na kvalitný pohlavný styk. Niekedy to však nie je samozrejmosťou a tak sa liečba probolémov potencie čoraz častejšie skloňuje aj u lekára.

Problémy s potenciou a impotencia sú nepríjemnosťou, starou ako ľudstvo samotné. Vo vývoji ľudstva snáď neexistovala epocha, v ktorej by páni neriešili zníženú schopnosť plodiť potomkov a potrebu kvalitného sexuálneho života. Z biologického hľadiska môže byť akýkoľvek občasný či pravidelnejší problém s erekciou spôsobený nielen fyzickými, ale i psychologickými faktormi. Či už ide o symptóm akéhokoľvek ochorenia, nadmerné množstvo stresu, alebo iba nežiadúci účinok liekov, ktoré užívate, vážny problém, akým erektilná dysfunkcia určite je, trápi množstvo mužov.

Impotencia u mladých mužov je spôsobovaná skôr psychologickými faktormi, s pribúdajúcim vekom rastie aj počet faktorov, zapríčíňujúcich poruchy erekcie u starších pánov. Vo všeobecnosti platí, že ide o problém s krvným obehom a nervovou sústavou, ktorý môže vyústiť až do zníženého libida a chuti na sex. Biologické prekážky však možno veľmi rýchlo a jednoducho odstrániť užívaním liekov na erekciu.

V minulosti sa tradovalo hneď niekoľko “osvedčených receptov” ako zvýšiť potenciu. Japonci nedali dopustiť na mušle, Egypťania vyhľadávali cesnak, francúzski králi zas siahli po poháriku koňaku, zmiešaného s vaječným žĺtkom. Príslušníci tohto národa však v súčasnosti uprednostňujú morské plody akými sú ustrice, krabie mäsko, krevety či losos.

Bohatší páni vraj obľubujú kaviar a šampánske, v európskych krajinách je dokonca obľúbenou pomôckou podpory potencie cider. Sigmund Freud napríklad odporúčal huby, ražný chlieb a tekvicové semienka. Konzumácia potravín, ktoré zvyšujú potenciu, však nie je práve najrýchleším spôsobom odstránenia pálčivého problému.

Každý muž sa samozrejme snaží riešiť svoj problém s potenciou po svojom. Niekto vyhľadá pomoc lekára a začne užívať Viagru, iný siahne po voľnopredajnom lieku akým je KamagraEriacta či Fildena Extra Power 150mg. Všetkých však spája túžba po kvalitnom sexe, ktorý je nielen žiadúci v každom vzťahu, ale i zdravý. Zbavuje nás totiž stresu a vďaka vyplavujúcim sa endorfínom zlepšuje náladu.


 
Copyright 2017 - 2024 © kamagra-obchod.sk