Afrodiziaká

Úvod Afrodiziaká

Afrodiziaká sú známe už od dávnych čias. Je to špecifická magická moc chemických zlúčenín.  Táto magická moc spočíva v starostlivosti o libido žien a mužov. Afrodiziaká obsahujú látky, ktoré zvyšujú sexuálny pud a potenciu.

Existujú rôzne druhy afrodiziák, napr. prírodné, prípravky vo forme kvapiek alebo tablety, dokonca aj niektoré potraviny sú považované za prírodné afrodiziakum ako napríklad ustrica. Cieľom každého z nich je zvýšiť chuť na sex.

Štúdie ukázali, že užívanie niektorých preparátov, inhalácia či ich natieranie na pokožku, umožňuje zvýšenie sexuálnej aktivity. Takýto typ preparátu dostal názov Afrodiziakum.

Španielske mušky, zvané aj kantaridy, predstavujú legendárne afrodiziakum. Len pár kvapiek stačí na to, aby ste okorenili Váš sexuálny život. Účinkuje okamžite. Vyvolávajú silnú erekcie. Dôležité je neprekračovať odporúčanú dávku, pretože môžu spôsobiť komplikácie, nakoľko vo väčších množstvách sú jedovaté.

Škorica – okrem toho, že škorica je výborným spôsobom ochutenia jedál, predstavuje aj prírodné afrodiziakum. A to predovšetkým vtedy, keď ju pridáte do vareného vína. Už za krátku dobu po konzumácii budete cítiť Váš narastajúci sexuálny apetít.

Čokoláda – áno, aj čokoláda je afrodiziakum. Vďaka látke zvanej fenyetylamín navodzuje sexuálne vzrušenie.

Banán – okrem toho, že jeho tvar nám pripomína mužský pohlavný orgán a je dobrou rekvizitou na vtipnú predohru, obsahuje aj enzým  bromelin, ktorý skutočne podporuje  mužský sexuálny
apetít.

Maca – nazývaná aj peruánska modrá tabletka Vám dodá vzrušujúcu energiu , zlepšuje libido, pôsobí proti depresiám, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť a má ohromujúci vplyv na reprodukčné zdravie. Ďalšie informácie o Mac-e.